Sprzątanie świata 2017

Akcja „Sprzątanie Świata” przeprowadzona została w naszej szkole 15 września 2017 roku. Celem akcji jest dbałość o naszą planetę, przekonanie, że świat zdecydowanie jest piękniejszy i bezpieczniejszy bez śmieci pozostawionych na trawnikach, chodnikach itp.
Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zbierali różne rodzaje odpadów na terenie szkoły oraz na terenie najbliższej okolicy. Wszyscy uczniowie zaopatrzeni byli w rękawice i worki. Pomimo niesprzyjającej pogody wykonaliśmy zadanie. Szczególnie zaangażowane były najmłodsze klasy.
Sprzątanie Świata odbyło się dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. Serdecznie dziękujemy!
IMG 1699

40.lecie Ursynowa

W sobotę, 3 czerwca 2017r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Paradzie z okazji 40-lecia Ursynowa. Wspólnie z mieszkańcami naszej dzielnicy wyruszyliśmy z ul. Surowieckiego, aby przejść Al. KEN w stronę Urzędu Dzielnicy. Uczestnicy Parady przebrani byli w kolorowe stroje nawiązujące do lat 70-tych. Na koniec spotkania mieliśmy okazję skosztować przepysznego tortu i napić się chłodzącego napoju z saturatora. Wspólnie z Andrzejem Rosiewiczem zaśpiewaliśmy uroczyste "Sto lat" oraz piosenkę "40 lat minęło". Bardzo dziękujemy za przybycie uczniom i ich rodzicom.

IMAG093820170603 120218

Test predyspozycji językowych

Test predyspozycji językowych do klasy siódmej dwujęzycznej Szkoły Podstawowej nr 303 im. Fryderyka Chopina odbędzie się w dniu 6 czerwca 2017 roku (wtorek) o godz.9.00 w sali nr 6.
Ważne informacje:

  • czas trwania testu 90 minut,
  • zbiórka pod salą o godz.8.45,
  • uczniowie na test wchodzą po okazaniu legitymacji szkolnej,
  • wolno mieć tylko długopis.

Zabrania się wnoszenia telefonów komórkowych.

Spotkanie z Rodzicami uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego 2017/18

Spotkanie Rodziców oddziału przedszkolnego i klas pierwszych 2017/18 odbędzie się w dniu 29 maja o godzinie 18:00 na forum szkoły.

Zapraszamy