VII Dzielnicowy Konkurs "RECYCLE - odzyskiwanie odpadów" 2017

W VII edycji Dzielnicowego Konkursu na prezentację multimedialną dla uczniów klas IV-VI "RECYCLE - odzyskiwanie odpadów 2017" uczennice naszej szkoły zdobyły:

• I miejsce  - Martyna Kubasiewicz klasa 6c
  • II miejsce  - Izabela Mamińska klasa 6c

Co z tą energią? - konkursy

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w ramach projektu "Co z tą energią?".

Organizatorem konkursów jest Gimnazjum nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie. Projekt realizowany jest w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

O konkursach dowiesz się czytając załączony link.

Ogólnopolski konkurs wiedzy o ekologii i ochronie środowiska

Zapraszamy uczniów z klas IV-VI do wzięcia udziału w "Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska EKOTEST". Koszt 8 zł. Chętni zgłaszają się do Pani dr Hanny Nowak do 27.03.2017 roku.

Konkurs przyrodniczy dla klas 4-6

URSYNOWSKI KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW KLAS 4-6
,,PAMIĘTNIK MŁODEGO PRZYRODNIKA” pod hasłem ,,DBAJMY O NASZ ŚWIAT I SWOJE ZDROWIE’’.
Szczegóły w załącznikach. Zgłoszenia proszę kierować do nauczycielki przyrody Pani dr Hanny Nowak.

Więcej o konkursie na stronie organizatora SP 330.

Konkurs Dzielnicowy "Miniatura RPA"

Zapraszamy uczniów klas 4-6  do udziału w konkursie dzielnicowym organizowanym przez SP 330 "Miniatura RPA"

Zaproszenie do konkursu "Miniatura RPA"

Cykl konkursów "Dla Ziemi"

Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny zaprasza do wzięcia udziału w konkursach z cyklu "Dla Ziemi", które od wielu lat organizuje dla uczniów szkół podstawowych Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy:

• X edycji Dzielnicowego Konkursu na plakat dla uczniów klas III-IV i V-VI "RECYCLE - odzyskiwanie odpadów"
  • VII edycji Dzielnicowego Konkursu na prezentację multimedialną dla uczniów klas IV-VI "RECYCLE - odzyskiwanie odpadów"
  • XXI edycji Dzielnicowego Konkursu dla uczniów klas I i II "Zamień śmieć w przydatną rzecz - czyli drugie życie butelki PET"

Więcej informacji u nauczycielki przyrody pani Hanny Nowak, a także na stronie SP 310 .